更多>>Abracon时钟振荡器是5G无线模块的解决方案ASA-26.000MHZ-L-T
来源:http://www.zhaoxiandz.com 作者:bius 2022年10月19
the backbone of 5G synchronization. IEEE 1588 is a Precision Timing Protocol (PTP) that enables
that synchronizes to a grandmaster clock. The protocol supports system-wide synchronization accuracy
in the sub-microsecond range with minimal network and local clock computing resources.
stage of the network.
One of the most challenging aspects of 5G’s implementation will be the numerous RRUs that are needed
before and may pose a threat to the stringent timing requirements of 5G.
| ASE-48.000MHZ-ET | Abracon晶振 | ASE | XO (Standard) | 48MHz | 3.3V | -20°C ~ 70°C |
| ASE-13.500MHZ-ET | Abracon晶振 | ASE | XO (Standard) | 13.5MHz | 3.3V | -20°C ~ 70°C |
| ASE-25.000MHZ-ET | Abracon晶振 | ASE | XO (Standard) | 25MHz | 3.3V | -20°C ~ 70°C |
| ASE-40.000MHZ-ET | Abracon晶振 | ASE晶振 | XO (Standard) | 40MHz | 3.3V | -20°C ~ 70°C |
| ASE2-50.000MHZ-ET | Abracon晶振 | ASE2 | XO (Standard) | 50MHz | 2.5V | -20°C ~ 70°C |
| ASE2-30.000MHZ-ET | Abracon晶振 | ASE2 | XO (Standard) | 30MHz | 2.5V | -20°C ~ 70°C |
| ASE2-25.000MHZ-ET | Abracon晶振 | ASE2 | XO (Standard) | 25MHz | 2.5V | -20°C ~ 70°C |
| ASA-16.000MHZ-L-T | Abracon晶振 | ASA | XO (Standard) | 16MHz | 3.3V | -40°C ~ 85°C |
| ASA-26.000MHZ-L-T | Abracon晶振 | ASA | XO (Standard) | 26MHz | 3.3V | -40°C ~ 85°C |